Team West

fam

Gezins- en jongerencoaches team West

Monique

 

Monique Engelen (LEV)

06 - 14906850
m.engelen@helmond.nl
werkdagen: di - do - vr (o)

 

 

 

Monique b

 

Monique Basten (Zorgboog)

06-30037513
m.basten@helmond.nl
werkdagen: wo - do   

 

 

 

Patricia

 

Patricia van den Elsen (MEE)

06-43366516
p.van.den.elsen@helmond.nl
werkdagen: di - do - vrij

 

 

 

Arlette

 

Arlette Krekels (LEV)

06-41054318
a.krekels@helmond.nl
werkdagen: ma 09.00 - 17.30 di-do 09.00 - 14.15 uur

 


 

Bea

 

Bea van Otterdijk (BJ)

06-54286044 
b.van.otterdijk@helmond.nl
werkdagen: ma - di - do

 

 

 

Stella

 

Stella Rayer (LEV)

06-14871273
s.rayer@helmond.nl
werkdagen: di - wo - do 

 

                                                                                                                                                                                     

Nickey Fornes Martinez

Nickey Fornes Martinez (BJ)

06- 31 74 74 69
n.fornesmartinez@helmond.nl
werkdagen: di - woe - do - vrij

 

 

 

Marissa SpijkermanMarissa Spijkerman (LEV)

06-14890283
m.spijkerman@helmond.nl
werkdagen: di - wo (o) - do - vrij

 

 

 

Wadi
Wadi Arssi (LEV)                                                                                             

06 - 14 90 44 33
w.arssi@helmond.nl
werkdagen: di - woe - do - vr

 

 

 

                                                                                               

profiel zonder fotoMariëlle van Schip (LEV)

06-89 97 06 45
m.van.schip@helmond.nl
werkdagen ma - di - do - vr

 

 

 

 

 

 

Hulp nodig of vragen?