Team Noord

fam

Gezins- en jongerencoaches team Noord

Nienke
Nienke Crijns (LEV)

n.crijns@helmond.nl
06-14 86 71 86
werkdagen: ma - di - do (o) - vrij

 

 


 

 

Muriel


Muriël Weekers (LEV)

m.weekers@helmond.nl
06-36 35 72 69
werkdagen: ma - di -do      

 

 


 

Jet


Jet Linskens (Zorgboog)

j.linskens@helmond.nl
06 - 10 85 25 19
werkdagen: ma - di (m) - woe

 


 

 

MirandaMiranda van Sebille (BJ)

m.van.sebille@helmond.nl
06-29526311
Werkdagen ma - di - do en vr

 

 


Roel
Roel van Ede van der Pals

06-43366513
r.van.ede.van.der.pals@helmond.nl
Werkdagen: ma - di - wo - do

 

 

 

profiel zonder fotoStephanie Pekel

06-53809670
s.pekel@helmond.nl  
Werkdagen: ma - di - do

 

 

 

Hulp nodig of vragen?