Team Binnenstad

fam

Gezins- en jongerencoaches team Binnenstad

Marie-louise


Marie-Louise Goossens (LEV)

06-14890276
m.goossens@helmond.nl
werkdagen: ma -  do - vr (vm)

 


 


Angrid Stappers
Angrid Stappers (Zorgboog)

06-23586232
a.stappers@helmond.nl
werkdagen: ma - di - do - vr tot 14.00 uur

 

 

 


 

                                            profiel zonder foto
Abdallah Tijani (Combinatie Jeugdzorg)  

06-18780351
a.tijani@helmond.nl
werkdagen: ma - di - wo - do                 

                                          

 


 

Maria
Maria van de Weijer (MEE)

06-43366564
m.van.de.weijer@helmond.nl
werkdagen: ma - di - do // wo-vr wisselend



 


 

Conny
Conny Verstegen (LEV) 

06-48604491
c.verstegen@helmond.nl
werkdagen: ma - di - wo - do
                                                                                                                      

 

Greanne


Greanne Jacobs (LEV)

06-16280572
g.jacobs@helmond.nl
Werkdagen: ma - do - vr


 

 

 


Astrid Alberts

Astrid Alberts (Zorgboog)

06-42286062
a.alberts@helmond.nl
Werkdagen: ma en do van 08.00 uur – 16.00 uur 
di en vr van 08.00 uur – 14.00 uur

 

 

 

Saadia

 

Saadia El Kadmiri (LEV)

06 41 04 13 66
s.el.kadmiri@helmond.nl
Werkdagen: di (o) - woe - do - vr

 

 

 

Hulp nodig of vragen?